wohlová

Plavecký club Junior z.s.

Plavecká škola Junior club, nyní Plavecký club Junior z.s. byla založena v roce 1996. Pořádáme skupinové kurzy plavání pro rodiče s dětmi od 3 do 6 let a samostatné děti od 5 do 15 – 18 let. 

 

Pro děti i dospělé, kteří nechtějí navštěvovat kurzy pravidelně nabízíme individuální výuku, zde je možné domluvit časy i termíny na základě dohody.

 

Učíme hravou, ale důslednou formou všechny plavecké způsoby prsa, znak, kraul a motýlek. Začínáme základními plaveckými dovednostmi potápění, skoky, splývání, orientace pod vodou a v neposlední řadě správné dýchání. K dětem máme vstřícný motivující přístup s důrazem na zvládnutí správných plaveckých pohybů. Výuku prokládáme hrami a zábavnými prvky, chceme, aby k nám děti chodily rády a pohyb ve vodě si oblíbily. 

 

Doporučujeme kurzy navštěvovat dlouhodobě pro jejich pozitivní vliv na bezpečnost ve vodním prostředí, otužilost a dobrý vliv na psychické i fyzické zdraví. Jsme velice rádi, že s námi mnoho dětí zůstává několik let, plavání se stává součástí jejich běžného života, doplňkem k dalším sportům a v dospělosti oblíbenou sportovní aktivitou. 

 

Nevyhýbáme se zařazení dětí s různými specifickými potřebami, onemocněními, ale je potřeba, aby děti zvládly zařazení do skupinové výuky. 

Plavecký club Junior, z.s.

Předseda: Mgr. Jana Wohlová

Sídlo: Hradní 150, Jenštejn, 250 73

IČO: 08803650

Nejsme plátci DPH

č. účtu: 3493481044 / 5500

www.clubjunior.cz

 

Kontaktní informace:

 juniorclub@seznam.cz

tel 606 877 902