Jak se přihlásit

Plavete v plavání? Přihlaste se k nám do kurzů a my vás plavat naučíme! Plaveme s dětmi, učíme dospělé. Navíc si svoje plavecké a sportovní dovednosti si můžete rozšířit na našich pobytech.

Poptávkový formulář na kurz plavání

Závazný přihlašovací formulář na kurzy plavání. Prosíme, pečlivě vyplňte všechny nutné údaje. Odesláním přihlášky souhlasíte s uložením poskytnutých osobních dat a s jejich použitím výhradně na akce pořádané plaveckou školou a cestovní agenturou Club Junior. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné třetí straně.

Závazně přihlašuji své dítě / sebe do kurzů plavání na tento školní rok a zavazuji se dodržovat podmínky a pokyny.
Nedodržení pokynů může být důvodem k vyloučení z kurzů bez nároku na vrácení kurzovného.

Možnosti přihlášení

Vyplněním poptávkového formuláře, platí se záloha v hotovosti 500,- Kč (kurz samostatných dětí) nebo 1000,- Kč (kurz rodiče s dětmi).

Platba

• informace o platbách obdržíte po odeslání poptávkového formuláře a potvrzení vybraného místa v kurzu
  • platí se převodem na účet u Raiffeisenbank a.s., č.účtu: 3493481001/5500
    konstantní symbol: 0308