Plavecký club Junior

plavecký klub

Jak se přihlásit

Plavete v plavání? Přihlaste se k nám do kurzů a my vás plavat naučíme! Plaveme s dětmi, učíme dospělé. Navíc si svoje plavecké a sportovní dovednosti si můžete rozšířit na našich pobytech.

Poptávkový formulář na kurz plavání

Závazná přihláška na kurzy plavání. Prosíme, pečlivě vyplňte všechny nutné údaje. Odesláním přihlášky souhlasíte s uložením poskytnutých osobních dat a s jejich použitím výhradně na akce pořádané Plaveckým clubem Junior, z.s. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné třetí straně.

Závazně přihlašuji své dítě / sebe do kurzů plavání na tento školní rok a zavazuji se dodržovat podmínky a pokyny.
Nedodržení pokynů může být důvodem k vyloučení z kurzů bez nároku na vrácení kurzovného.

Možnosti přihlášení

Vyplněním přihlášky poptáváte místo v plaveckém kurzu, místo vám potvrdíme a zašleme informace k platbě.

Platba

• informace o platbách obdržíte po odeslání přihlášky a potvrzení vybraného místa v kurzu
  • platí se převodem na účet u Raiffeisenbank a.s., č.účtu: 3493481044/5500
    variabilní symbol: datum narození účastníka