Natáčení pod vodou

Chcete mít jedinečnou památku na první plavecké pokusy svého potomka? Využijte nabídky Studia Hroch! Natočíme vás na kameru!

Studio Hroch

vám nabízí zachycení nádherného okamžiku plaveckých dovedností vašeho dítěte na hladině i pod ní:

• natáčení ve skupince s instruktorkou (2–4 děti) - natáčení celou lekci 30 min.
  • natáčení bez instruktora (1–2 děti) – v rámci vaší lekce vedle skupinky
  • termíny natáčení v Junior clubu jsou vypisované 2x ročně na těchto stránkách nebo se je dovíte na plaveckých kurzech

Cena

Cena se odvíjí dle délky záznamu a vašich požadavků. Máte-li zájem o natočení, neváhejte nás kontaktovat.

• natočené záběry sestříháme, doplníme o podkresovou hudbu a úvodní titulky
  • obal DVD s fotografií z natáčení
  • série cca 15 fotografií na konci záznamu
  • sestříhaný záznam je připraven do 14 dnů (pokusíme se však o dodání do 1 týdne)
  • celou částku uhradíte (převodem na účet) až po obdržení a shlédnutí záznamu
  • praxe 5 let úspěšného natáčení ve vodě i pod vodou

Videoukázka

Filmování pod hladinou i nad ní - Studio Hroch from Jana Wohlová on Vimeo.

Kontaktní osoba Bc. Jiří Wohl vám rád zodpoví jakékoliv dotazy na tel.: 739 010 895 nebo e-mailem studiohroch@seznam.cz.

Studio Hroch

Bc. Jiří Wohl