Chcete naučit plavat svoje děti?

Přihlaste se k nám do kurzů a my vás naučíme plavat! U nás plavou děti od 6 měsíců až po dospělé pod vedením zkušených sportovních instruktorů plavání kojenců a batolat, cvičitelů a trenérů plavání, většinou absolventů a studentů FTVS UK.

• Plavecké kurzy
  • Bazény, kde plaveme
  • Podmínky kurzů
  • Natáčení pod vodou

Plavecká škola Club Junior

Club Junior spolehlivě naučí plavat děti i dospělé. Plavecká škola funguje na několika bazénech v Praze a jejím nejbližším okolí už od roku 1996. Stačí si vybrat z naší nabídky plaveckých kurzů pro děti i dospělé, které vedou kvalifikovaní instruktoři, cvičitelé plavání, studenti a absolventi FTVS UK. Vstřícným, přátelským, profesionálním a individuálním přístupem vytváříme dětem ideální atmosféru pro výuku tohoto sportu. Informujte se u nás o volných místech v kurzech.

plavecké kurzy v Brandýse nad Labem

V Brandýse plavecký kurz začíná později

Kurzy plavání pro děti 4,5 - 13 let budou v Brandýse nad Labem z důvodu rekonstrukce začínat od 14.10.2018. Děkujeme za pochopení.

plavání v prvním pololetí

Informace o kurzech na 1. pololetí 2018/2019

Pro zájemce o plavání v našich kurzech v 1. pololetí 2018/2019 je připravený přehled bazénů a jednotlivých plaveckých kurzů.
Přednostní zálohy pokračujících ve výši 500,- Kč nebo celé platby je nutné zaslat do 20.6.2018. Pokračující zasílají zálohu 500,- Kč za jedno dítě nebo celou platbu na účet: 3493481001/5500, variabilní symbol je datum narození, do poznámky: den a bazén, kde dítě plave.
Přihlášky nových zájemců přijímáme vyplněním přihlášky, volné místo vám potvrdíme a vyzveme vás k zaplacení zálohy. Těšíme se na viděnou v bazénu!

Informace o kurzech plavání

Do jakého kurzu se zapsat?

Pokud byste chtěli zapsat sebe nebo své dítě do našich kurzů v Praze a jejím okolí a nevíte kam, rádi vám poradíme. Informace o kurzech plavání na všechny bazény a kurzy podáváme telefonicky (viz kontakt) nebo e-mailem.

Hledáte práci?

Hledáme instruktory plavání

Přijmeme instruktory plavání kojenců a batolat i zájemce o tuto práci. Více informací na našem telefonu nebo e-mailem.