Dovolené

Hledáte tip na dovolenou s dětmi? My jsme si pro vás připravili plán A na léto a plán B na zimu. Všechny naše pobyty jsou spojené s programem pro děti a s plaveckým výcvikem. K tomu ještě v zimě přidáváme lyžování. Co víc si přát?

Zimní pobyty s plaváním v roce 2014
  • Hotel Peklo, Jizerky: 2.3. - 8.3.2014
Jarní a letní pobyty na rok 2014 jsou plánovány v termínech:
  • Hotel Peklo, Jizerky: 8.5.-11.5.2014, 9.8.-15.8.2014

rodinné dovolené

Hotel Peklo - Josefův Důl, Jizerské hory

pobyt pro rodiče s dětmi

Hotel Peklo

2.3. - 8.3.2014 pobyt s plaváním a lyžařskou školičkou
  • na pobytu budou mít děti výuku plavání 5-6x za týden, děti budou rozděleny podle pokročilosti do skupinek, + 2x za týden možnost volného vstupu do bazénu s rodiči
  • na pobytu bude přítomen lyžařský instruktor, děti budou rozděleny podle pokročilosti do skupinek 4-6 dětí, cena lekce 55 min. / 150,- Kč + poplatek za vleky. Lyžování bude dopoledne a podle zájmu rodičů i odpoledne. V případě příznivých sněhových podmínek se lyžuje u hotelu nebo na vleku Lucifer vzdáleném: lyžaři začátečníci 2 km autem, lyžaři lesem 300 metrů
    Zájem o lyžařskou školičku uvádějte do přihlášky!
  • nelyžující děti budou mít výuku plavání 6x za týden, lyžující děti 3x za týden + možnost vstupu do bazénu ve volných hodinách s rodiči

Přihlášky

> přihlášky na rodinné dovolené

Rodinný horský hotel Peklo se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 800 m.n.m., na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo. Klidné a zdravé prostředí, krásná okolní příroda, komfortní ubytování a výborná strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu.
Nově rekonstruovaný nekuřácký hotel nabízí stylovou restauraci se salonkem a terasou, společenskou místnost, velkou dětskou hernu, tělocvičnu, bazén a saunu. V těsném sousedství je několik sjezdovek, pro běžkaře jsou dostupné běžecké tratě, které navazují na tratě Jizerské magistrály.

Hotel má vnitřní vyhřívaný bazén 10 x 5 m s vodními atrakcemi, s vodou teplou 30°C, ve kterém budou probíhat 1x denně lekce plavání podle věku dětí, bazén je možné navštívit i mimo vedené lekce 2x zdarma, dále za příplatek. Lekce trvá 30 minut. Pobyt zahrnuje 5-6 lekcí. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku. Děti do 4-5 let plavou s rodiči, starší plavou bez rodičů. Po lekci plavání je možné využít saunu zahřátou na 50°C k prohřátí.
Během celého dne je k dispozici herna v budově hotelu, vybavená hračkami, kde probíhají výtvarné programy, cvičení pro děti, večer společný večerníček na dobrou noc.
Pro rodiče probíhá večer výtvarný program za poplatek za materiál. Připraveno je malování na trička, tašky (konturami, šablonování, voskovky, 3D barvy), výroba přívěsků smaltováním, výroba mýdel...
Poslední den uspořádáme lyžařské závody!

Ceny

Ubytování v hotelu 6 nocí pokoj se soc. zařízením - sekce A + program, plná penze Ubytování v hotelu 6 nocí pokoj bez soc. zařízení - sekce B + program, plná penze Poplatek úřadu není v ceně - platí se na místě v hotovosti
  - 8  samostatných pokojů, některé mezonetové
- 3 x 2 pokoje s koupelnou a WC pro 2 pokoje
- 8 pokojů s umyvadlem na pokoji a soc. zařízením na chodbě
Dospělí, děti od 10 let, lůžko, plná penze 5350,- 4950,- 17,-/den
Děti od 6 do 10 let s lůžkem, plná penze 4950,- 4650,- 2,-/den
Děti od 6 do 10 let s lůžkem, plná penze (poloviční porce) 4550,- 4350,- 2,-/den
Děti od 3 let do 6 let s lůžkem a stravou (poloviční porce) 4150,- 3950,- 2,-/den
Děti do 3 let bez lůžka, plná penze (poloviční porce) 2280,- 2280,- ---
Děti do 3 let bez lůžka, snídaně 1480,- 1480,- ---
Děti do 2 let bez lůžka a stravy 980,- 980,- ---

Plánek pokojů: > pokoje v hotelu Peklo

• Poplatek za neobsazené lůžko:
    u 2-3 lůžkových pokojů musí být zaplacena min. 2 lůžka (rodič + jedno dítě od 3 let)
  • v případě samostatného pokoje (rodič + jedno dítě do 3 let) příplatek 150,- Kč/noc
  • parkování zdarma před hotelem (při příjezdu se platí vratná záloha 200,- Kč za parkovací kartu)
  • pro mladší batolata doporučujeme vzít sebou: hotová jídla, instantní kaše
  • v jídelně je k dispozici kuchyňská linka vybavená mikrovlnou troubou, varnou konvicí pro přípravu jídel pro kojence a batolata do 2 let a lednicí, kam si můžete dát jogurty, ovoce
  • v jídelně je k dispozici dostatek jídelních židliček
  • pro děti do 3 let si můžete přivést vlastní postýlku nebo si ji objednat v přihlášce za poplatek 50,- Kč/noc bez lůžkovin - je potřeba si přivést vlastní
  • v hotelu je umístěno několik aquabarů, kde je k dispozici balená voda vhodná i pro kojence

Cena zahrnuje

ubytování s plnou penzí, u dětí s jídlem odpolední svačinu, hernu s programem (cvičení, výtvarka), výuku plavání s odbornými instruktory, zahřátí bazénu na 30°C + sauna 50°C, pomůcky a hračky na bazén, večerní výtvarný program pro rodiče za poplatek za výtvarný materiál

Cena nezahrnuje

nápoje k jídlu, dopravu, postýlku pro děti do 2 let (je potřeba zajistit si vlastní nebo objednat v přihlášce). Nutnost platby za 2 osoby ve 2-3 lůžkovém pokoji (např. maminka a dítě od 3 let).

Přihláška

Do přihlášky uveďte typ ubytování a velikost pokoje, ve kterém chcete být ubytováni, seznam všech osob u dětí i datum narození, stravu pro dítě. Pokoj musí obsadit alespoň 2 platící osoby (např. maminka + dítě nad 2 roky).